Lista finalistów biorących udział w etapie diecezjalnym XXVIII OTK 2018

- Dokument dodano 2018-03-08, oglądany 513 razy -

 
 

Lista finalistów biorących udział w etapie diecezjalnym

XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej

 

Miejsce

Uczeń

Punkty

 

Szkoła

Nauczyciel

przygotowujący

1

Maria Wachowicz

49

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Al. Racławickie 26

20-043 Lublin

ks. Paweł Hodorek

2

Karol Staszczyk

47

Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego

Al. Warszawska 31

20-803 Lublin

ks. Tomasz Makarewicz SAC

3

Aleksandra Antoszek

43

V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Lipowa 7

20-020 Lublin

Ryszard Obarski

4

Karol Mazurek

42

Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki

ul. ks. Michała Słowikowskiego 6

20-124 Lublin

ks. Paweł Tomaszewski

4

Klamut Kornel

42

Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego

Al. Warszawska 31

20-803 Lublin

ks. Tomasz Makarewicz SAC

5

Krawczak Wiktoria

41

Zespół Szkół Nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki

ul. Chopina 6

21-100 Lubartów

s. Emilia Stawarz

6

Podstawka Krzysztof

40

Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki

ul. ks. Michała Słowikowskiego 6

20-124 Lublin

ks. Paweł Tomaszewski

7

Mazurkiewicz Michał

39

Zespół Szkół Nr 2

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 25

23-210 Kraśnik

Alicja Szubartowska

8

Szczęśniak Beata

37

V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Lipowa 7

20-020 Lublin

Józef Nowak

9

Szymaszek Dominika

36

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej

ul. Słowicza 5

20-336 Lublin

Dorota Wyrostkiewicz

9

Tatara Daniel

36

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana  Jana Zamoyskiego

ul. Ogrodowa 16

20-075 Lublin

ks. Łukasz Sidor

9

Głuch Maja

36

I Liceum Ogólnokształcące

im. Ks. Adama Jerzego Czartoryskiego

Al. Partyzantów 16

24-100 Puławy

Lucyna Lekan-Kozak

10

Chudzicka Beata

35

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły

ul. Wodna 24

23-250 Urzędów

Andrzej Słowik

10

Górska Paulina

35

IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej

ul. Szkolna 4

20-124 Lublin

Bożena Twarowska

10

Lecka Martyna

35

Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego

Al. Warszawska 31

20-803 Lublin

ks. Tomasz Makarewicz SAC

11

Tobała Jakub

34

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Al. Racławickie 26

20-043 Lublin

ks. Paweł Hodorek

11

Walus Maria

34

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Al. Racławickie 26

20-043 Lublin

ks. Tomasz Makarewicz SAC

12

Rakwał Julita

29

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły

ul. Wodna 24

23-250 Urzędów

Andrzej Słowik

12

Wójcik Jacek

29

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana  Jana Zamoyskiego

ul. Ogrodowa 16

20-075 Lublin

ks. Łukasz Sidor

13

Bałażyk Konstancja

28

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Al. Racławickie 26

20-043 Lublin

s. Małgorzata Serafinko

14

Depta Patryk

27

Zespół Szkół Nr 5 im. Jana Pawła II

ul. Elsnera 5

20-854 Lublin

Jadwiga Budzyńska

15

Antończak Patrycja

26

Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego

Al. Racławickie 7

20-950 Lublin

Anna Klocek

15

Oćwieja Mateusz

26

Zespół Szkół Elektronicznych

ul. Wojciechowska 38

20-704 Lublin

Ireneusz Gnutek

15

Parolej Wiktoria

26

I Liceum Ogólnokształcące

im. Ks. Adama Jerzego Czartoryskiego

Al. Partyzantów 16

24-100 Puławy

ks. Damian Matysiak

16

Szczęśniak Kinga

25

Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego

Al. Racławickie 5

20-950 Lublin

Zbigniew Oziemczuk

17

Rybicka Patrycja

21

Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego

Al. Racławickie 7

20-950 Lublin

Anna Klocek

17

Borkowski Mateusz

21

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego

ul. Jana Długosza 10 A

20-054 Lublin

Magdalena Kołtyś

20

Witko Kamil

20

Zespół Szkół Rolniczych CKP

Pszczela Wola 9

23-107 Pszczela Wola

Ewa Wachowska

20

Kanclerz Anna

20

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5

ul. Rzeckiego 10

20-331 Lublin

Tomasz Saracyn

19

Knap Piotr

19

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36

20-466 Lublin

ks. Rafał Furtak

19

Marzęda Nikodem

19

II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja

ul. Lubelska 68

21-100 Lubartów

Łukasz Wasyluk

19

Polski Paweł

19

Zespół Szkół Elektronicznych

ul. Wojciechowska 38

20-704 Lublin

Teresa Próchniak

20

Krzyżak Alicja

18

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej

Pl. Wolności 4

20-005 Lublin

ks. Andrzej Gęba

21

Błażejczyk Klaudia

17

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej

ul. 1 Maja 82

21-100 Lubartów

Anna Pankowska-Słomka

22

Grzechnik Monika

15

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej

ul. 1 Maja 82

21-100 Lubartów

Anna Pankowska-Słomka

22

Lambach Jakub

15

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej

Pl. Wolności 4

20-005 Lublin

ks. Andrzej Gęba

22

Źrubek Rafał

15

Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego

ul. Jana Długosza 10 A

20-054 Lublin

Magdalena Kołtyś

23

Tkaczyk Sandra

13

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36

20-466 Lublin

Jadwiga Kulesza

 

Serdecznie zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród w dniu 9 marca (piątek), na godzinę 10.00 do Kurii Metropolitalnej w Lublinie (sala konferencyjna, piętro I) następujących uczestników etapu diecezjalnego XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej – „Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka”:

- Marię Wachowicz

- Karola Staszczyka

- Aleksandrę Antoszek

 

 
 
Dokument jest dostępny w:

Autorzy dokumentu: -

Słowa kluczowe: -